Ремонт зволожувачів повітря
Ремонт зволожувача повітря Київ. Навіть найнадійніша, якісна та бездоганна техніка залишається таким пристроєм, у роботі якого можуть виникнути проблеми та потрібен ремонт зволожувачів повітря з двигуном або кільцевою мембраною. Ремонт зволожувача повітря, якщо при роботі не випаровується пара. Причини несправностей зволожувачів повітря Air-O-Swiss, Electrolux, AirComfort, Ballu, Boneco, Delonghi, Philips, Vitek, Polaris, Bork, Scarlett та інші. можуть бути різними, починаючи від низької якості води та закінчуючи зносом елементів, чищення та профілактика пристрої, ремонт корпусу зволожувача повітря, ремонт блоку живлення, але в будь-якому випадку знадобиться проведення ремонтних робіт майстром, який знає свою справу.
Перш ніж розглядати можливі несправності та ремонт зволожувачів з акуратним розбиранням якщо зволожувач протікає, ремонт плати управління, зволожувач пищить і не дає пар, виникає необхідність відремонтувати зволожувач повітря, слід розглянути основні різновиди цих приладів. На ринку кліматичної техніки представлені прилади різних типів, для простоти об’єднаємо їх у дві групи:
- Парові. В основі їх роботи – випаровування вологи внаслідок її нагрівання. Нагрів води може здійснюватися різними методами – ТЕНом, електродами, інфрачервоною лампою. На температуру повітря такі прилади не мають впливу або незначно її збільшують.
- Розпилювальні. Працюють за адіабатним принципом. Вода розщеплюється на мікрочастинки, які викидаються у повітря. Представлені двома типами пристроїв – форсуночними та ультразвуковими. Дуже чутливі до якості води. Особливо страждають від цього недоліку форсункові моделі, оскільки забруднюючі частки можуть спричинити засмічення форсунок. Поява проблем у роботі не завжди пов’язана з повним виходом приладу з ладу. У ряді випадків ремонт зволожувача повітря Київ можна припустити обслуговуючою роботою для його нормального функціонування.
Ремонт зволожувача повітря, розглянемо проблеми, що зустрічаються в роботі найчастіше:
Поява неприємного запаху. Запах є свідченням того, що мембрана забруднилася і потребує прочищення. Усунути несправність можна без залучення спеціаліста. Достатньо зняти мембрану і просто промити чистою проточною водою з миючим засобом.
Не використовується вода. При пошкодженні мембрани пристрій працюватиме, але вода при цьому не використовується. Ремонтувати мембрану недоцільно, краще замінити на нову. Така проблема може виникати та у разі перегорання двигуна приводу мембрани. Ознакою несправності двигуна є відсутність обертання приводного валика. Діагностувати поломку дуже просто – на валику ставиться позначка, після чого прилад вмикається приблизно на хвилину. Якщо валик не повертався, можна говорити, що двигун не працює.
Не подається пара. Під час роботи зволожувача повинна йти пара. Якщо цього не відбувається, швидше за все в приладі засмітилися повітряні отвори або фільтр повітря. Причиною такого явища може бути й несправний вентилятор, який перегорів електродвигун. У будь-якому випадку, діагностика та ремонт зволожувача повинні проводитись фахівцями.
Прилад не працює. Усі зволожувачі працюють від електромережі. У разі розмикання ланцюга електроенергія не подаватиметься на двигун і прилад просто не ввімкнеться. При такому явищі спочатку потрібно перевірити підключення пристрою до мережі. Якщо зовнішніх причин не виявлено, пристрій потрібно знеструмити й викликати майстра додому або привезти його до сервісного центру.
Вихід із ладу електроніки. У цьому випадку ремонт ультразвукового зволожувача виконується лише за умов сервісного центру. При самостійному втручанні можливість «зламати» пристрій остаточно збільшується в рази.
Ремонт зволожувача – очевидний спосіб повернути його до життя. Вартість на ремонт ультразвукового зволожувача повітря якщо зволожувач не включається або зволожувач пищить і не дає пар може змінюватись в залежності від конкретної моделі, типу поломки, ціни на запчастини та комплектуючі.